Ice cream

Ufff… 
Upały zelżały, a nawet rzec by można, że wielkimi krokami zbliża się jesień. A ja wreszcie skończyłam sweterek, który zaczęłam dziergać chyba w marcu, sama już nie pamiętam. Dziergać to ja skończyłam jakiś miesiąc temu, ale upały przogromne były i pomimo iż to bawełna z bambusem nikt nie był w stanie zmusić mnie bym założyła coś więcej niż bawełniany top. Dlatego chwalę się dopiero teraz.
Wyszedł taki jak chciałam, lekki przewiewny i na dodatek pasiasty.  Uwielbiam paseczki, choć co niektórzy mogą rzec, że przy takim wzroście jaki ja posiadam to raczej paski ale pionowe a nie poziome. A  ja właśnie te poziome bardzo lubię :D. A co, tak na przekór. Ooooo to też bardzo lubię być na przekór. Od dziecinnych lat lubiłam ubierać się w rzeczy, których inni nie nosili, nie nawidzę powielania. Do dziś wypominam siostrze, że kupiła sobie takie same buty jak ja i zniszczyła cały mój misterny plan z wyróżnianiem się ;).
Ale do rzeczy. Proszę Państwa zapraszam na lody, bo właśnie z nimi kojarzą mi się te dwa kolorki z rzeczonego sweterka.
IMG_2562 IMG_2564 IMG_2575 IMG_2580 IMG_2579
Wzór: prosty reglan od góry robiony „na oko”
Wełna: Bawełna z bambusem Nako
Druty : KP 3,75
Ściągacz: 1×1 prawe przekręcone.
Bardzo wygodny i bardzo się polubiliśmy :)
A tymczasem postanowiłam dołączyć do zabawy u Maknety. Co środowe wspólne dzierganie i czytanie mam zamiar uskuteczniać co tydzień :).
IMG_2583
Zatem miłego czytania ja oddelegowuję się do czytania i dziragania :)
 

 

8 przemyśleń nt. „Ice cream

  1. Świetny ten sweterek ;) A co z tego, że paski poziome? Ja też wzrostem bliżej mam do krasnoludka, ale zdarza mi się pasiak włożyć i tragedii nie ma ;)
    Z resztą, nie to ładne, co ładne, a co się komu podoba! A Ty ponadto, w pasiaku lodowym świetnie wyglądasz ;)

    1. Następny dla córci. Jeszcze tylko rękawki i plicy i będzie gotowy. A w między czasie ponczo dla siebie zaczęłam bo poranki jakieś lodowate u nas na północy i po skarpetach ciągnie chłodem.

    1. Mamnadzieje, że regularnie będę się pokazywać w środowym klubie choć z czasem na publikowanie postów to różnie :). Książka taka raczej z tych odmóżdżających po 8 godzinach intensywnej pracy umysłowej. Lekkanie wymagająca myślenia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>