Like a Pink

Jakiś czas temu pewna znana projektantka dzianiny opublikowała wzór sweterka, który bardzo mi się spodobał. Udało mi się nawet wygrać ów wzór i mogłam zabrać się do dziergania bez dodatkowych kosztów.
Hmmm….. Zabrać się do dziergania to nie takie hop!siup! jakby się mogło wydawać.
Przecież najpierw trzeba skończyć to co się ma akurat na drutach. Później trzeba się zastanowić z jakiej wełenki chciałoby się wydzieragć wspomniane wcześniej cudo. Trzeba znaleźć czas na zakup wełenki…, wybrać kolor….,postarać się nie spędzić całego dnia w sklepie z włóczkami…., wrócić do domu…., zacząć dziergać…. 
Och trochę długa ta droga do pokazania efektu końcowego. 
Dziergać zaczęłam w marcu, pokazuję dopiero teraz :/ 
Najpierw brakowało mi czasu, żeby zasiąść do komputera. A później…. Później to zapomniałam hasła do bloga i trochę to potrwało nim je odzyskałam a i tak musiałam skorzystać z pomocy Mr M.
Sweter miał już swój debiut „na salonach” :) tzn był noszony w ciepłe wiosenne dni do pracy i nie tylko.
Oto rzeczony sweterekIMG_2466 IMG_2467 IMG_2472
Wzór: Alecia Beth by Justyna Lorkowska
Wełna: Jeans Yarn Art kolor raczej koralowy niż różowy.
Co prawda wzór Justyny to cardigan dziergany bezszwowo, ale w trakcie dziergania doszłam do wniosku, że tym razem to wolę mieć sweterek a nie cardigan no i wyszło jak wyszło.
Sweter/bluzeczka dziergane ściśle według opisu Lete , jedynym odstępstwem jest zmiana z cardiganu na bluzeczkę. Ot taka moja fanberia :).
Czy u Was też takie upały?
Korzystając z urlopu udało mi się dokończyć kolejny sweterek dla mnie i rozpocząć coś dla córci, ale o tym następnym razem. Bięgnę zrobić zdjęcia póki pogoda troszkę za chmurką bo inaczej to ja nie włożę nic oprócz jakiegoś topu.
Do miłego :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>