Miesięczne archiwum: Listopad 2013

Misiek Zdzisiek

Już we wrześniu miałam plan na post do napisania  25 listopada. Plany jak to plany lubią się zmieniać. Tym razem nie z mojej winy. Po prostu dopadło mnie, przeziębienie obrzydliwe i plany legły w gruzach :/
Otóż moi mili 25 listopada obchodzimy Dzień Misia Pluszowego, a ja dodatkowo oprócz misia pluszowego mam jeszcze jednego Misia, który ma tego dnia urodziny. Niewierny typ posądził mnie nawet o to, że zapomniałam o nich. A ja bidna z gorączką walczyłam i o urodzinach nie zapomniałam. 
A jak urodziny misiów wszelakich to i Miś na blogu. O tym, że plany jeszcze wrześniowe świadczy fakt, że przyczaił się i próbował niepostrzeżenie do nas się dołączyć podczas wczesno jesiennego spaceru.
IMG_2153
 
Najpierw po cichutku siedział sobie na gałęzi, później odważniej zaczął schodzić do parteru.
 
IMG_2166
 
Aż już bez żadnych oporów zasiadł koło nas i przedstawił się : ” Misiek Zdzisiek jestem”.
 
IMG_2151
 
I takim oto sposobem kolejny „plusiaczek” zamieszkał w pokoiku P.
Szykujecie się już do świąt? Ja powolutku. Właśnie dostałam zamówienie na gwiazdki choinkowe, które polecą za wielką wodę. Siedzę i dłubię w wolnej chwili bo czas nagli, a klient z tych co to się mu nie odmawia :).
Do miłego :)
 

 

Morska bryza

Kiedy to było? Oj dawno tu coś napisałam. Wybaczcie, ale nadal się dzieje.
Udział się już szal, sweter, czapka dla córci i kilka pomysłów na nowe coś. 
Szal, a raczej chusta powstała wskutek razem-dziergania z Intensywnie Kreatywną i resztą zakręconych rękodzielniczek. Prezentuję się tak.
chusta4psd kopia
Jestem nią zachwycona.
Tak jak powiedziała IK „będziesz zadowolona z efektów”. Bo, a jakże marudziłam sama sobie, że co mnie podkusiło kupić kid moher i to jeszcze w takim kolorze, że na co mi to, że na pewno się pogubię w oczkach, a pruć tą wełenkę to raczej się nie da. Ehhh to było bolesne dzierganie, ale efekt wynagrodził wszystkie trudy. 
Jest piękna, milutka, delikatna jak rzeczona morska mgiełka i kolor też zacny. Jednym słowem cud-malina :)
Wzór: Pineapple Delight Ананасовое удовольствие by Larisa Valeeva
Wełna Alize Kid Royale
Druty:4,5 KP
Udziała się ta moja mgiełka już jakieś 2 tygodnie temu,  tylko pogody brak i zdjęcia wychodzą niezbyt ciekawe. A kołowrotek wypożyczyłam od cioteczki, specjalnie na sesję zdjęciową z chustą.
Tymczasem do miłego :)